Fiat Ducato, yenilenen özellikleriyle Türkiye’de satışta: İşte fiyatı ve özellikleri

AA

Yenilenen tasarımıyla çok daha iddialı bir ticari araç haline gelen Ducato, yüksek performans, teknoloji ve standart hale getirilen yeni güvenlik özellikleriyle ülkemizde satışa çıktı.

Kullancısının tüm ihtiyaçlarını karşılamaya hazırlanan Ducato, Van, Kamyonet ve Minibüs versiyonlarıyla tercih edilebiliyor.

Fiat Ducato teknik detaylar

Ducato model ailesinin kapsamlı dizel motor yelpazesi, Euro 6E yönetmeliklerine uygun olarak yüksek verimliliği, performansı ve dayanıklılığıyla öne çıkıyor.

Yeni nesil MultiJet3 2.2 litrelik motorlarla donatılan Ducato’da, 140 HP ve 180 HP olmak üzere iki farklı versiyon bulunuyor.

Versiyona göre 6 ileri manuel veya 8 ileri tam otomatik şanzımanla eşleştirilen Ducato modelleri, verimliliğini ve performansı bir arada sunmaya devam ediyor.

Daha düşük yakıt tüketimi ve sessizlik adına, Ducato modellerinde dış aynalar üzerinde yapılan çalışmalar dahil olmak üzere çeşitli aerodinamik iyileştirmeler gerçekleştirildi.

Ducato ürün ailesi, yeni güvenlik yönetmeliklerini eksiksiz olarak karşılayacak şekilde tüm versiyonlarda daha fazla standart donanım ile daha yüksek güvenlik sağlıyor.

Geri görüş kamerasının tüm versiyonlarda standart hale geldiği Ducato’da güvenlik artarken, şehir içerisindeki manevralar çok daha kolay hale geldi.

Yenilenen Ducato’nun tüm versiyonlarında, Yolcu Hava Yastığı, Şerit Takip Asistanı, Trafik İşareti Tanıma Sistemi, Akıllı Hız Asistanı, Yaya/Bisikletli sürücülere de Duyarlı Çarpışma Uyarı Sistemi ve Sürücü Yorgunluk Algılama sistemi standart olarak sunuluyor.

Türkiye fiyatı

Ducato’nun Kamyonet versiyonu 1 milyon 236 bin liradan ve Ducato Van ise 1 milyon 286 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Haber Kaynağı: Anadolu Ajansı (AA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir